Svatební oznámení

Svatební oznámení

Vítejte v kategorii svatebních tiskovin a doplňků

V níže uvedených katalozích představujeme naši nabídku svatebních kolekcí. Každá kolekce je unikátní ve způsobu výroby, použitých materiálů, formátů nebo dodatečných aplikací.
Proto věříme, že zde naleznete i své vysněné svatební oznámení a další svatební tiskoviny a doplňky :)

Po přechodu do konkrétní kolekce naleznete rozcestník na další doplňkový sortiment k dané kolekci:
Svatební pozvánky, svatební jmenovkysvatební menusvatební knihy, svatební etikety, svatební krabičkysvatební obálky, samolepky na obálky nebo kartičky na text pro svatební dary.

 

NA VAŠE OBJEDNÁVKY A E-MAILY REAGUJEME DO 2 PRACOVNÍCH DNÍ

Dejte o svém velkém dni vědět

Co by to bylo za svatbu, kdyby na ní nebyli hosté? Rodina, přátelé a možná i známí budou společně s vámi oslavovat jeden z nejkrásnějších dní vašeho života, kdy spojíte své srdce a život s milovanou osobou. Týdny, i měsíce intenzivních příprav vyvrcholí krásným obřadem a hostinou, na které bude výborné jídlo a obrovský svatební dort lákat pohledy skoro tak, jako nevěsta s ženichem. Potom vás čeká život a všechny jeho radosti, ale i starosti. Před tím však většinou myslíte jen na jedno. Aby všechno dopadlo tak, jako jste to naplánovali.

Už dopředu rozešlete krásné svatební oznámení, které jste poctivě vybírali. Jemný papír s decentním zdobením, aby vynikla jména obou snoubenců. K tomu místo a čas konání obřadu, aby se hosté mohli dostavit včas.   Ne, svatba není jen užívání si. Předchází jí velká dávka stresu, vyřizování návrhů dekorací. Starostí je tolik, že budou novomanželé svůj obřad vnímat jako chvíli, kdy si mohou oddychnout a věnovat se konečně jen jeden druhému.


Víme, jak stresující může být pro nevěstu vybírat si svatební doplňky, díky kterým vynikne kostel, nebo místnost svatebního obřadu. Chceme vám alespoň trochu přípravy zjednodušit, a proto u nás můžete koupit:

 • Elegantní svatební oznámení
 • Jmenovky na svatební stůl
 • Svatební menu
 • Svatební knihy
 • Svatební krabičky
 • Svatební etikety na víno
 • Svatební krabice na víno
 • Cedulky na dveře
 • Kartičky na svatební dary
 • Svatební stromy

Všechny doplňky můžete k sobě lehce doladit a držet se jednoho tónu barev nebo vzoru. Všechny svatební tiskoviny a dekorace vám umíme dodat už do sedmi pracovních dní. Budete mít dostatek času všechno si prohlédnout a naplánovat výsledné aranžování. Vrásky ze stresu jsou přece to poslední, o co by ženich s nevěstou před svatebním obřadem stáli.

Zařiďte si alespoň jednu z mnohých nevyhnutelných částí z pohodlí domova, v pokoji a beze spěchu. A to všechno s možností individuální úpravy vzhledu a textu pozvánek přímo on-line. Až bude vše dokonalé! Vy si vyberete, odešlete objednávku a o zbytek se postaráme my!

 

PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS

 • Možnost prohlédnout si vybraná svatební oznámení v kamenné prodejně
 • Krátké dodací termíny (standardně 5-7 pracovních dní)
 • Dopisní obálky v ceně u všech svatebních oznámení
 • Tiskneme i cizojazyčné svatební oznámení
 • On-line designer ZDARMA, případně grafický náhled v JPG do emailu již před závaznou objednávkou
 • Tisíce spokojených zákazníků (spokojené zákazníky máme již po celé ČR, na Slovensku i v EU)
 • Zakázky zasíláme i do zahraničí (ceny dopravy na vyžádání)
 • Individuální přístup ke každému zákazníkovi
 • U zakázek nad 2500 Kč s DPH doprava po ČR ZDARMA
 • Našli jste nižší cenu? Upozorněte nás a dáme vám cenu nižší ještě o 5%
 • Žádné skryté poplatky (celková cena se zobrazí v košíku)

 
Jak objednat oznámení Váš vlastní text i fotografie Papír a tisk dle vašeho přání

Nejprve si vyberte typ svatebního oznámení a objednejte on-line. V on-line objednávce jednoduše vyplníte údaje o vás, vyberete písmo, barvu, vyplníte text i verš na vaše svatební oznámení. Vzhled vašeho svatebního oznámení si nově můžete sami navrhnout v on-line designeru, kde se veškeré změny zobrazují v reálném čase.
Pro zákazníky, kteří si přejí zpracování grafického náhledu profesionálním grafikem si vyberou tuto volbu. Grafik Vám po odeslání objednávky zašle do 2 pracovních dnů e-mail s náhledem Vašeho svatebního oznámení. Grafický náhled je možné jakkoli měnit dle Vašich přání. Ve chvíli kdy budete s úpravou svatebních oznámení spokojeni, započneme výrobu. Vaši objednávku vyrobíme a expedujeme zpravidla za 5-7 pracovních dnů. Potřebujete svatební oznámení rychleji? Vyberte si svatební oznámení s tiskem do 24 hodin. 

Chcete mít svatební oznámení s vlastní fotografií a originálním textem? Stačí si vybrat vzhled svatebního oznámení z katalogu "oznámení na míru". Kromě vlastní fotky nebo textu vybíráte i papír, velikost a konečný design oznámení. A to buď sami, nebo za pomoci našeho zkušeného grafika. Vaše vlastní svatební oznámení můžete mít doma již během 5-7 pracovních dnů.

Svatební oznámení jsou vyráběna tiskovými metodami, jako jsou 3D ražba, 3D lak, horká ražba, slepotisk, tvarový výsek a digitální výsek laserem. V naší nabídce naleznete více než 1000 druhů svatebních oznámenípozvánek ke svatebnímu stolu a dalšího svatebního příslušenství. k dispozici je vám přes 30 druhů grafických papírů - různé strukturované a speciální metalické povrchy. Bílé dopisní obálky k vámi vybranému svatebnímu oznámení jsou již zahrnuty v ceně.

  


Nabízíme i luxusní svatební oznámení na webu Luxusníoznamení.cz

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-32 z 4569

na stránce
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-32 z 4569

na stránce
Nastavit sestupně