Novoročenky

Novoročenky

Vítejte v kategorii novoročních tiskovin!

V níže uvedených katalozích představujeme naši nabídku novoročních kolekcí. V níže uvedených katalozích představujeme naši nabídku novoročních kolekcí. Každá kolekce je unikátní ve způsobu výroby, použitých materiálů, formátů nebo dodatečných aplikací. Proto věříme, že zde naleznete i své novoroční přání a další novoroční tiskoviny :)

V této kategorii můžete najít například tištěná novoroční přání, elektronické novoročenky, visačky na víno, krabice na víno, etikety na láhve, vánoční ozdoby nebo i vánoční kalendáře.

Novoročenky 2023, PF 2023 - originální a rychle hotové

Vybíráte novoroční přání pro rok 2023? Vyberte si hned ze 6 katalogů originálních přání a PF. V bohaté nabídce snadno naleznete přání do nového roku, které dokonale vyhoví Vašim požadavkům, a to z hlediska ceny, formátu i kvality materiálu.

 • více jak 800 druhů přání a PF 2023
 • Elektronické novoročenky
 • Dopisní obálky jsou zahrnuty v ceně
 • Různé druhy tisku, grafických papírů a barevných provedení
 • Výroba novoročních přání na zakázku

Nechte se inspirovat a prohlédněte si nové, oblíbené a nejprodávanější přání pro rok 2023.

Jak objednat novoročenky

Váš vlastní text i logo na novoročence

Papír a tisk dle Vašeho přání

Nejprve si vyberte typ novoročního přání, a objednejte on-line. V on-line objednávce jednoduše vyplníte údaje o vaší společnosti, vyberete písmo, jeho barvu, vyplníte text a přiložíte Vaše firemní logo, které si přejete na PF 2023 vytisknout.
Nově si můžete sami navrhnout i grafický vzhled Vašich novoročních tiskovin v naší on-line aplikaci. Pro zákazníky kteří si přejí zpracování grafického náhledu profesionálním grafikem si vyberou tuto volbu. Grafik Vám po odeslání objednávky zašleme do 2 pracovních dnů e-mail s grafickým náhledem vašich novoročních přání. Grafický náhled je možné jakkoli měnit dle Vašich přání. Ve chvíli, kdy budete s úpravou novoročenek spokojeni, započneme výrobu. Vaši objednávku odesíláme zpravidla do 5-7 pracovních dnů.

Chcete se odlišit od ostatních a mít přání do nového roku pro své známé a blízké s Vaším vlastním originálním textem? Stačí si vybrat vzhled z katalogu a dodat vlastní text, případně doplněný o logo Vaší společnosti. Vaše vlastní přání do nového roku a PF 2023 můžete mít již během 5-7 dnů.

 

- Předtisková příprava za 300 Kč včetně DPH

- Vlastní zpracování v on-line aplikaci je ZDARMA

- Doručení novoročních tiskovin na Vaši adresu do 5-7 pracovních dnů od odsouhlasení vzhledu.

Novoroční přání jsou vyráběna netradičními tiskovými metodami, jako jsou 3D ražba, 3D lak, slepotisk, výsek, digitální výsek laserem, termografický tisk a digitální tisk. Využijte příležitosti a vyberte si z více než 800 druhů autorských blahopřání. K dispozici Vám je přes 30 druhů  grafických papírů – včetně speciálních metalických povrchů. Bílé dopisní obálky k Vámi vybraným PF 2023 jsou zahrnuty v ceně.

 

Máte nějaké dotazy, chcete vzhled novoročních tiskovin konzultovat osobně, nebo telefonicky? Zavolejte nám, rádi Vám poradíme.

 

Proč nakupovat právě u nás

 • Na přání vám vytvoříme elektronickou verzi Vašich novoročenek
 • Můžete si prohlédnout vybrané motivy tiskovin pro nový rok v kamenné prodejně
 • Krátké dodací termíny (standardně 5-7 pracovních dnů)
 • Dopisní obálky v ceně u všech přání do nadcházejícího roku
 • On-line aplikace pro potisk
 • Grafický náhled od grafika v JPG do e-mailu již před závaznou objednávkou (3 grafické náhledy v ceně)
 • Žádné skryté poplatky (celková cena se zobrazí v košíku)
 • Našli jste nižší cenu? Upozorněte nás a dáme Vám cenu nižší ještě o 5 %
 • Zakázky zasíláme i do zahraničí (ceny dopravy na vyžádání)
 • Popřát můžete svým blízkým také v cizím jazyce
 • Individuální přístup
 • Tisíce spokojených zákazníků (spokojené zákazníky máme již po celé ČR, na Slovensku i v EU)

Spokojení zákazníci 

 

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za zhotovení a zaslání novoročenek, právě nám byly doručeny a jsou moc hezké. Ještě jednou díky a přeji hezký zbytek dne. S pozdravem Jana Hývlová 

Pěkný den, chtěla bych Vám poděkovat za výrobu letošních novoročenek. Jsou opravdu moc hezké!! :-) Ještě jednou díky, s pozdravem Adéla Románková
 

Dobrý den, dnes jsem obdržela objednané novoročenky, které vypadají úžasně!!! Moc děkuji za Vaši vstřícnost a rychlé vyřízení naší zakázky. S přátelským pozdravem Mgr. Hana Plucnarová 

Velice děkujeme za dodání krásných novoročenek a vyhovění našim časovým i vzhledovým nárokům na netradiční novoročenky :) Děkujeme, zdraví Jiřina Neckalová
 

Novoročenky od firmy Kyoprint s.r.o. objednáváme každoročně a ani letošek nebyl výjimkou. Opět bylo vše v nejlepším pořádku a novoročenky nám byly dodány včas. Příští rok jste pro nás jasná volba:) Děkujeme, Petra Řehákovicová 

Dobrý den, děkujeme za zhotovení krásných novoročenek 2018! Takové novoročenky je radost posílat našim zákazníkům, kteří je mimochodem také chválí :)
Lenka Machačková

 


Zákazníkům ze Slovenska doporučujeme navštívit web s novoročenkami 2023 http://www.kyoprint.sk/novorocenky/

 

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-32 z 1063

na stránce
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-32 z 1063

na stránce
Nastavit sestupně